Kempingi w Hiszpanii
Hiszpania

Katalonia

Camping Cala Gogo

obszar: Costa Brava
miejscowość:
Calonge
zakwaterowanie:
Happy STANDARD
otwarty:
2017-04-13 - 2017-09-17

Usytuowany na zboczu wzgórza camping Cala Gogo oferuje nie tylko przepiękne widoki, ale również szereg udogodnień niezbędnych do spędzenia wymarzonych wakacji. Tętniące życiem Playa d'Aro zaprasza do kafejek, restauracji i pizzerii.

Bezpośrednio przy kempingu piaszczysta plaża z piękną zatoczką.

Camping Castell Montgrì

obszar: Costa Brava
miejscowość:
Estartit
zakwaterowanie:
Happy STANDARD,
Happy COMFORT

otwarty:
2017-05-26 - 2017-09-24

Wspaniały kemping, u podgórza góry Rocamura leży w jednym z uroczych zakątków hiszpańskiego wybrzeża Costa Brava, niedaleko miejscowości Estartit. Ze szczytu rozciąga się panoramiczny widok na zatokę. Krótki spacer pozwoli dotrzeć na piaszczystą plażę (1,5 km długości), na którą w sezonie kursują bezpłatne autobusy.

Camping El Delfin Verde

obszar: Costa Brava
miejscowość:
Torroella de Montgrì
zakwaterowanie:
Happy PREMIUM
otwarty:
2017-05-20 - 2017-09-25

Jeden z najlepszych kempingów na wybrzeżu Costa Brava, położony 8 km od wioski Torroella de Montgri z XIII wiecznym zamkiem, w pobliżu tętniącego życiem miasteczka Estartit, z widokiem na Wyspy Medés i na prawo od wspaniałej, piaszczystej plaży.

Przestronny i słoneczny kemping z wieloma udogodnieniami jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Nazwa kempingu pochodzi od basenu zbudowanego w kształcie delfina, w którego ogonie znajduje się brodzik dla najmłodszych.

Camping Vilanova Park

obszar: Costa Brava
miejscowość:
Vilanova
zakwaterowanie:
Happy PREMIUM
otwarty:
2017-01-01 - 2017-12-31

Vilanova Park, położony pomiędzy Barceloną a Tarragoną, w zalesionej okolicy wśród wspaniałej śródziemomorskiej roślinności na przepięknym Wybrzeżu Costa Dorada, jest idealnym miejscem wypoczynku dla całej rodziny. Kemping czynny jest cały rok.

Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

Hiszpania - Katalonia
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony