Kempingi we Francji

Wybierz region:

Francja

Landy

Camping Sylvamar

obszar: Poitou-Charentes
miejscowość:
Labenne Océan
zakwaterowanie:
Happy PREMIUM
otwarty:
2017-04-13 - 2017-10-01

Kemping Sylvamar to kemping o wysokim standardzie i idealnej lokalizacji. Położony pomiędzy regionem Landes oraz północnym wybrzeżem Hiszpanii, stanowi idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek dla tych, którzy chcą poznawać nowe kultury i szukają relaksu oraz chwil zapomnienia na przepięknym wybrzeżu Atlantyckim.

Kemping znajduję się w sercu Kraju Basków, gdzie odnaleźć można widowiskowe plaże oraz znane miasteczka nadmorskie, takie jak średniowieczne miasto Bayonne, które na pewno warto odwiedzić.

Obszar kempingu porośnięty jest lasem piniowym, a długa, piaszczysta plaża znajduje się zaledwie 1000 metrów od kempingu.

Langwedocja

Camping Domaine La Yole

obszar: Langwedocja-Roussillon
miejscowość:
Valras Plage
zakwaterowanie:
Happy PREMIUM
otwarty:
2017-06-01 - 2017-09-24

Kemping Domaine La Yole to prawdziwy wakacyjny park, położony niedaleko od granicy z Hiszpanią (ok. 1 godz. jazdy). Duży i przestronny kemping, położony nad Morzem Śródziemnym, idealny dla rodzin wraz z dziećmi. Wspaniałe miejsce na wypoczynek wakacyjny, dla tych którzy poszukują słońca, doskonałej rozrywki oraz odpoczynku pośród śródziemnomorskiej atmosfery.

Lazurowe Wybrzeże

Camping Les Prairies de la Mer

obszar: Prowansja
miejscowość:
Port Grimaud
zakwaterowanie:
Mobile home 4/6-osobowy
otwarty:
2017-04-01 - 2017-09-30

Duży kemping położony nieopodal miasteczka Port Grimaud i niedaleko od słynnego Saint Tropez, bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Wiele luksusowych udogodnień.

Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

we Francji
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony