Zakwaterowanie > Domek / mobile-home Happy STANDARD

Domek / mobile-home Happy STANDARD

Happy Camp

Happy Standard to lekki i przestronny mobile-home z nowoczesnym i przytulnym wnętrzem, która sprawia, że poczujesz się jak w domu. Jeśli szukasz beztroskich wakacji, nie rezygnując z komfortu, jest to z pewnością właściwe rozwiązanie dla Ciebie.

Ten model z dwiema sypialniami i pokojem dziennym może pomieścić 5 dorosłych i jedno dziecko. Posiada jedną sypialnię z łóżkiem podwójnym, drugą sypialnię z dwoma pojedynczymi łóżkami i mniejsze łóżko (podwieszane) odpowiednie tylko dla dzieci (maksymalnie 150 cm i 60 kg). W salonie część wypoczynkowa może służyć jako dodatkowa część sypialna dla 1 osoby.

W kuchni znajduje się lodówka z małą komorą chłodzącą, 4 palnikami, gniazdkami elektrycznymi i zastawą stołową dla 6 osób.

Mobile-home Happy Standard Extra składa się z salonu i kuchni z większą lodówką, sypialni z łóżkiem podwójnym, sypialni z łóżkiem piętrowym i dodatkowym łóżkiem pojedynczym, łazienki z prysznicem i toaletą.

W części zewnętrznej znajdują się meble ogrodowe: stół, krzesła, dwa leżaki lub rozkładane krzesła oraz grill węglowy lub elektryczny (jeżeli grillowanie jest dozwolone na kempingu).

Dla każdego kempingu określamy, jaki rodzaj mobile-homu jest dostępny wraz z informacjami dotyczącymi tarasów, markiz lub przedsionków. Zewnętrzny parasol nie jest dołączony, jeśli mobile-home posiada kryty lub półkryty taras, markizę lub przedsionek.

We wszystkich mobile-homach Happy Camp obowiązuje zakaz palenia.

Wyposażenie

 

Kuchnia: Łyżeczki do herbaty / Obieraczka do ziemniaków / Nożyczki / Otwieracz do puszek / Łyżki, noże i widelce / Noże kuchenne / Naczynia kuchenne / Otwieracz do butelek / Sztućce sałatkowe / Tarka / Salaterka / Durszlak / Tacka na sztućce / Talerz obiadowy / Spodki / Zestaw 12 szklanek / Patelnia / Popielniczka / Dzbanek na wodę / Dzbanek do kawy Mocha / Plastikowe naczynia / talerze do zupy / plastikowe szklanki / Zestaw 3 garnków / Taca / Filiżanki / Filiżanki i spodki / kieliszki do jajek

Sypialnia: koce / poduszki / wieszaki

Ogólne: Wycieraczka / Miotła / Kosz na śmieci / Wiadro / Suszarka od ubrań / Mop / Szufelka i miotła

Meble ogrodowe: stół plasitkowy / krzesła / 2 leżaki lub krzesła rozkładane / grill (jeśli jest dozwolony na kempingu)

przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony