Zakwaterowanie > Domek / mobile-home Happy PREMIUM

Domek / mobile-home Happy PREMIUM

Happy Camp

Mobile home w ofercie Happy Camp przeznaczony dla max. 7 dorosłych osób.

To komfortowe zakwaterowanie ma nowoczesny wystrój z trzema sypialniami: jedną sypialnią z łóżkiem podwójnym i dwoma sypialniami z 2 łóżkami pojedynczymi.

Wewnątrz Happy Premium znajdziesz dodatkowe miejsce do spania dla jednej osoby w salonie, kuchnię z lodówką / zamrażarką, 4-palnikową płytę grzejną i zlew oraz łazienkę z umywalką, prysznicem i toaletą (w niektórych mobile-homach toaleta znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu).

Mobile-homy Happy Premium Suite różnią się układem wnętrza: jest oddzielna toaleta ze zlewem i lustrem z gniazdkiem, a w łazience z prysznicem można znaleźć suszarkę do włosów; ponadto w salonie znajdują się 2 głośniki bluetooth, gniazdo USB i ekrany zaciemniające.

Na zewnątrz znajdziesz tradycyjny układ z meblami ogrodowymi: stół z krzesłami, dwa leżaki lub rozkładane krzesła oraz grill węglowy lub elektryczny (jeżeli grillowanie jest dozwolone). Nasze mobile-homy Happy Premium wyposażone są w częściowo zadaszony taras (na kempingu Serenella i Camping Village Park Albatros mają zadaszony taras).

We wszystkich mobile-homach Happy Camp obowiązkje zakaz palenia.

Wyposażenie

 

Kuchnia: Łyżeczki do herbaty / Obieraczka do ziemniaków / Nożyczki / Otwieracz do puszek / Łyżki, noże i widelce / Noże kuchenne / Naczynia kuchenne / Otwieracz do butelek / Sztućce sałatkowe / Tarka / Salaterka / Durszlak / Tacka na sztućce / Talerz obiadowy / Spodki / Zestaw 12 szklanek / Patelnia / Popielniczka / Dzbanek na wodę / Dzbanek do kawy Mocha / Plastikowe naczynia / talerze do zupy / Plastikowe szklanki / Zestaw 3 garnków / Taca / Filiżanki / Filiżanki i spodki / kieliszki do jajek / Mikrofalówka / Ekspres do kawy

Sypialnia: koce / poduszki / wieszaki

Ogólne: Wycieraczka / Miotła / Kosz na śmieci / Wiadro / Suszarka od ubrań / Mop / Szufelka i miotła

Meble ogrodowe: stół plasitkowy / krzesła / 2 leżaki lub krzesła rozkładane / grill (jeśli jest dozwolony na kempingu)

przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony