Kempingi we Włoszech
Włochy

Toskania

Camping Orbetello

obszar: Argentario
miejscowość:
Albinia
zakwaterowanie:
Happy STANDARD,
Namiot

otwarty:
2015-04-23 - 2015-09-27

Argentario

Kemping położony jest w sercu obszaru chronionego WWF Oasis w Toskanii, w otoczeniu zieleni z piękną piaszczystą plażą i krystalicznie czystą wodą. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc nad Morzem Śródziemnym, położone w niewielkiej odległości od słynnych toskańskich atrakcji.

Półwysep Argentario, malowniczy zakątek w południowej części Toskanii leży niedaleko archipelagu wysp Toskańskich. Stąd niedaleko do dwóch kurortów, niegdyś osad rybackich: Porto ErcolePorto Santo Stefano. W odległości 20 km znajdziemy toskański raj, czyli Parco della Maremma.

Camping Norcenni Girasole Club

obszar: Chianti
miejscowość:
Figline Valdarno
zakwaterowanie:
Happy STANDARD,
Happy PREMIUM

otwarty:
2015-03-28 - 2015-10-04

Chianti

Ten przepiękny, duży kemping położony jest w sercu Toskanii, w wyżynnym regionie Chianti, znanym z wybornych win, w połowie drogi pomiędzy Sieną a Florencją. Do zabytkowego centrum Figline Valdarno jest około 2 km, do stacji kolejowej ok. 2,5 km, skąd w niecałe pół godziny dostaniemy się do Florencji.

Camping Free Beach

obszar: Wybrzeże Etrusków
miejscowość:
Marina di Bibbona
zakwaterowanie:
Happy CLASSIC,
Happy STANDARD

otwarty:
2015-04-18 - 2015-09-20

Wybrzeże Etrusków

Typowy włoski kemping położony w cieniu lasu piniowego, bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym. Do piaszczystej plaży, od której oddziela nas jedynie las piniowy jest ok. 350 m. Jest to idealne miejsce aktywnego spędzania czasu: jogging, wędrówki piesze, rowerowe lub konne.

Kemping Free Beach, położony w centrum Toskanii, jest idealną bazą do organizacji wycieczek. Blisko stąd do wielu zabytkowych miast: Bolgheri, Volterry, San Gimignano, Sieny, Pizy i oczywiście Florencji. Z położonego niedaleko Piombino jest możliwość popłynięcia na Elbę.

Camping Free Time

obszar: Wybrzeże Etrusków
miejscowość:
Marina di Bibbona
zakwaterowanie:
Happy STANDARD
otwarty:
2015-04-18 - 2015-09-27

Wybrzeże Etrusków

Kemping Free Time położony na Wybrzeżu Etruskim, w samym sercu Toskanii, gdzie znajdziemy morze, przyrodę, sztukę i historię. 800 m do tętniącego życiem centrum miasta Marina di Bibbona.

Blisko stąd do wielu zabytkowych miast: Bolgheri, Volterry, San Gimignano, Sieny, Pizy i oczywiście Florencji. Z położonego niedaleko Piombino jest możliwość popłynięcia na Elbę.

Camping Park Albatros

obszar: Wybrzeże Etrusków
miejscowość:
San Vincenzo
zakwaterowanie:
Happy STANDARD,
Hapy LUX

otwarty:
2015-04-24 - 2015-09-13

Wybrzeże Etrusków

Kemping Park Albatros to przestronny kemping o wysokim standardzie w samym sercu Toskanii, na wybrzeżu Etruskim. Usytuowany pośród lasu piniowego, niedaleko od wspaniałych plaż San Vincenzo (800 m drogą przez las piniowy), graniczy z Parkiem Maremma. Zaledwie 12 kilometrów dzieli kemping od portu promowego na Elbę oraz od piaszczystej plaży w zatoce Baratti.

Park Albatros to idealne rozwiązanie dla rodzin chcących zwiedzić region Toskanii, jak i wyspę Elba, Pizę, Florencję czy Volterrę znajdujące się w niedalekiej odległości, to wspaniałe miejsce na rozpoczęcie toskańskiej przygody.

Polecani przewodnicy

Florencja - Agnieszka Pawlak
Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

Włochy - Toskania
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony