Kempingi we Włoszech
Włochy

Kampania

Camping Baia Domizia

obszar: Caserta
miejscowość:
Baia Domizia
zakwaterowanie:
Happy STANDARD
otwarty:
2016-04-22 - 2016-09-11

Caserta

Znajduje się w północnej części Włoch, na terenie regionu Campania, w prowincji Caserta, 5 km od granicy z innym regionem - Lazio, prawie w połowie drogi między Rzymem a Neapolem. Usytuowany jest na terenie Parku Naturalnego Garigliano, bezpośrednio nad Morzem Tyrreńskim.

Przy kempingu znajduje się piaszczysta prywatna plaża o długości ponad 1 km, lekko obniżająca się ku morzu, z widokiem na malowniczą Zatokę Gaeta (Golfo di Gaeta). Atrakcyjne położenie w przyjemnie zacienionym lesie piniowym, wśród zieleni, kwiatów i krzewów czyni to miejsce idealnym do letniego wypoczynku.

W pobliżu wiele pięknych miasteczek: Formia, Sessa Arunca, Gaeta czy Caserta ze słynny Pałacem Książęcym i ogrodami. Nie można przegapić wizyty w Pompejach, na Wezuwiuszu, Capri, Sorrento czy na słynnym wybrzeżu Amalfi,

Camping Santa Fortunata

obszar: Sorrento
miejscowość:
Sorrento
zakwaterowanie:
Bungalow 6 os.,
Bungalow 4 os.,
Bungalow 2 os.,
Mobile home 4 os.,
Mobile home 2 os.

otwarty:
2015-04-01 - 2015-10-30

Sorrento

Wioska turystyczna Santa Fortunata Campogaio jest położona pomiędzy pięknym półwyspem Sorrento a Wybrzeżem Amalfi. Jest to oaza spokoju wśród gaju oliwkowego, cytrusów i dębów, z przepięknym widokiem na Zatokę Neapolitańską i Wezuwiusza. Niewielka odległość od Sorrento (1,5km) oraz doskonała komunikacja pozwala na samodzielne zorganizowanie wycieczek, m.in. do Pompei, Positano, Amalfi, Neapolu czy Capri.

Polecani przewodnicy

Neapol - Barbara Surowiec
Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

Włochy - Kampania
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony