Kempingi na Węgrzech
Węgry

Jezioro Balaton

Camping Europa

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Alsóörs
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2015-05-08 - 2015-09-13

Bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Balaton, kilka kilometrów od Balatonfüred, blisko granicy z Alsóőrs. Ten przyjazny kemping ma bezpośredni dostęp do plaży, 3 baseny, zjeżdżalnie i program rozrywkowy, co sprawia, ze jest to idalne miesce dla rodzin z dziećmi.

Camping Fured

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Balatonfured
zakwaterowanie:
Happy STANDARD
otwarty:
2015-05-16 - 2015-09-27

Duży kemping położony nad Balatonem, największym jeziorem środkowej Europy, które oferuje możliwość uprawiania różnorodnych sportów. Balatonfüred jest nowoczesnym i tętniącym życiem miasteczkiem na północnym brzegu jeziora, słynnym w świecie z leczniczych wód, a także wspaniałym ośrodkiem żeglarstwa.

Dla północnego brzegu Balatonu charakterystyczne są łagodne wzgórza i winnice. To prawdziwy raj dla smakoszy wina. Tajemnicą Balatonu jest to, że w świecie jego tysiąca oblicz każdy odnajdzie swe pragnienia i upodobania.

Do stolicy Węgier - Budapesztu jest jedynie 135 km. W pobliżu piękny półwysep Tihany i Park Narodowy Górnego Balatonu, do którego wchodzi największe błotne jezioro Europy - tzw. Kis-Balaton. Na południowym brzegu znajduje się Szantod-Puszta ze wspaniałym zespolem zabytkow, pokazujących życie codzienne mieszkańców wsi w dawnych czasach oraz warunki w jakich gospodarowali. Prawie 30 doskonale zachowanych budynków gospodarczych Puszty pokazuje obraz folwarku z XIX wieku.

Camping Village Park

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Vonyarcvashegy
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2015-04-17 - 2015-09-27

Camping & Village Park u podnóża wzgórza St. Michel, z małym pięknym kościółkiem usytuowany jest zaledwie 5 km od Keszthely nad Balatonem. Zanurzony wśród natury, z widokiem na jezioro i przytulną atmosferą jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek.

Camping Aranypart

obszar: Balaton Południowy
miejscowość:
Siòfok
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2015-05-01 - 2015-09-13

Jeden z największych i najbardziej znany kemping nad Balatonem, położony na południowym brzegu jeziora, 5 km od uroczego miasteczka Siofok. Na południowym brzegu jeziora głębokość wody wzrasta bardzo powoli; nawet na przestrzeni kilkuset metrów od brzegu nie przekracza ona 1-1,5 m. Dzieci znajdą więc tutaj swój mały raj, pluskając się w ciepłej, czystej i płytkiej wodzie.

Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

Węgry - Jezioro Balaton
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony