Kempingi na Węgrzech
Węgry

Jezioro Balaton

Camping Castrum Hévíz

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Hèviz
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2014-04-12 - 2014-11-02

Kemping położony tylko 300 m od głównego wejścia do termalnego SPA nad jeziorem Heviz. To idealne miejsce na wakacje wśród zieleni, nad kanałami porośniętymi białymi i czerwonymi liliami indyjskimi, gdzie z romantycznego mostka podziwiać możemy różnorodne śródziemnomorskie rybki.

Nad piękne plaże jeziora Balaton mamy zaledwie 7 km. Termalne jezioro Heviz położone jest w miasteczku o tej samej nazwie, w zachodniej części Węgier, niedaleko granicy z Austrią.

Camping Fured

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Balatonfured
zakwaterowanie:
Happy STANDARD
otwarty:
2014-04-18 - 2014-09-28

Duży kemping położony nad Balatonem, największym jeziorem środkowej Europy, które oferuje możliwość uprawiania różnorodnych sportów. Balatonfüred jest nowoczesnym i tętniącym życiem miasteczkiem na północnym brzegu jeziora, słynnym w świecie z leczniczych wód, a także wspaniałym ośrodkiem żeglarstwa.

Dla północnego brzegu Balatonu charakterystyczne są łagodne wzgórza i winnice. To prawdziwy raj dla smakoszy wina. Tajemnicą Balatonu jest to, że w świecie jego tysiąca oblicz każdy odnajdzie swe pragnienia i upodobania.

Do stolicy Węgier - Budapesztu jest jedynie 135 km. W pobliżu piękny półwysep Tihany i Park Narodowy Górnego Balatonu, do którego wchodzi największe błotne jezioro Europy - tzw. Kis-Balaton. Na południowym brzegu znajduje się Szantod-Puszta ze wspaniałym zespolem zabytkow, pokazujących życie codzienne mieszkańców wsi w dawnych czasach oraz warunki w jakich gospodarowali. Prawie 30 doskonale zachowanych budynków gospodarczych Puszty pokazuje obraz folwarku z XIX wieku.

Camping Village Park

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Vonyarcvashegy
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2014-04-12 - 2014-09-28

Camping & Village Park u podnóża wzgórza St. Michel, z małym pięknym kościółkiem usytuowany jest zaledwie 5 km od Keszthely nad Balatonem. Zanurzony wśród natury, z widokiem na jezioro i przytulną atmosferą jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek.

Camping Aranypart

obszar: Balaton Południowy
miejscowość:
Siòfok
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2014-04-18 - 2014-09-14

Jeden z największych i najbardziej znany kemping nad Balatonem, położony na południowym brzegu jeziora, 5 km od uroczego miasteczka Siofok. Na południowym brzegu jeziora głębokość wody wzrasta bardzo powoli; nawet na przestrzeni kilkuset metrów od brzegu nie przekracza ona 1-1,5 m. Dzieci znajdą więc tutaj swój mały raj, pluskając się w ciepłej, czystej i płytkiej wodzie.

Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

Węgry - Jezioro Balaton
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony