Kempingi na Węgrzech

Wybierz region:

Węgry

Jezioro Balaton

Camping Fured

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Balatonfured
zakwaterowanie:
Happy CLASSIC,
Happy STANDARD

otwarty:
2016-05-14 - 2016-09-25

Duży kemping położony nad Balatonem, największym jeziorem środkowej Europy, które oferuje możliwość uprawiania różnorodnych sportów. Balatonfüred jest nowoczesnym i tętniącym życiem miasteczkiem na północnym brzegu jeziora, słynnym w świecie z leczniczych wód, a także wspaniałym ośrodkiem żeglarstwa.

Camping Pelso

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Alsóörs
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2016-05-01 - 2016-09-18

Pelso (dawniej kempingu Europa) położony jest bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Balaton, kilka kilometrów od Balatonfüred, blisko granicy z Alsóőrs. Ten przyjazny kemping ma bezpośredni dostęp do plaży, 3 baseny, zjeżdżalnie i program rozrywkowy, co sprawia, ze jest to idalne miesce dla rodzin z dziećmi.

Camping Village Park

obszar: Balaton Północny
miejscowość:
Vonyarcvashegy
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2016-04-29 - 2016-10-02

Camping & Village Park u podnóża wzgórza St. Michel, z małym pięknym kościółkiem usytuowany jest zaledwie 5 km od Keszthely nad Balatonem. Zanurzony wśród natury, z widokiem na jezioro i przytulną atmosferą jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek.

Camping Aranypart

obszar: Balaton Południowy
miejscowość:
Siòfok
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2016-04-29 - 2016-09-10

Jeden z największych i najbardziej znany kemping nad Balatonem, położony na południowym brzegu jeziora, 5 km od uroczego miasteczka Siofok. Na południowym brzegu jeziora głębokość wody wzrasta bardzo powoli; nawet na przestrzeni kilkuset metrów od brzegu nie przekracza ona 1-1,5 m. Dzieci znajdą więc tutaj swój mały raj, pluskając się w ciepłej, czystej i płytkiej wodzie.

Zadunaj Zachodni

Camping Bükfürdő

obszar: Bükfürdő
miejscowość:
Bükfürdő
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2016-04-15 - 2016-11-02

Thermal and Spa Camping von Bukfurdo położony na terenie termalnego SPA w Bükfürdő. To idealne miejsce na wakacje wśród natury i spokoju. Odpoczynek w cieniu drzew i rodzinna atmosfera kempingu pozwoli każdemu spędzić idealne wakacje. Goście kempingu, którzy kupią bilet mają możliwość wejścia do części termalnej oraz SPA kilka razy dziennie (bilet jest ważny cały dzień i pozwala na wielokrotne wejście, zamiast jednorazowego).

Miasteczko Bükfürdő położone jest w zachodniej części Węgier przy granicy z Austrią. W pobliżu znajdują się znane miejscowości: Koszeg z charakterystycznymi domami i średniowiecznym centrum (20 km), Szombathely z historycznym centrum, rzymskimi ruinami, tajemniczymi świątyniami i barokowym centrum (30 km), Sarvar z założonym w 1812 roku przez Habsburgów ogrodem botanicznym oraz średniowiecznym, pięciokątnym zamkiem Nadasdy (25 km).

Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

na Węgrzech
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony