Kempingi w Chorwacji

Wybierz region:

Dalmacja    Istria    Kvarner   

Chorwacja

Dalmacja

Camping Belvedere

obszar: Seget Vranjica
miejscowość:
Seget Vranjica
zakwaterowanie:
Happy PREMIUM
otwarty:
2015-05-15 - 2015-10-10

Seget Vranjica

Kemping w centralnej cześci Dalmacji, z bezpośrednim dostępem do morza, niedaleko Trogir oraz Split.

Camping Beach Resort Solaris

obszar: Zadar
miejscowość:
Šibenik
zakwaterowanie:
Happy STANDARD,
Happy PREMIUM

otwarty:
2015-03-27 - 2015-10-10

Zadar

Camping Beach Resort Solaris usytuowany jest w samym sercu Dalmacji, regionu słynącego z parków przyrodniczych i błękitnej wody. Położony w bujnym lesie sosnowym, z widokiem na morze, z basenem znajdującym się bezpośrednio na plaży. Rodzice i dzieci będą zachwyceni bogatym wyborem zajęć, które oferują animatorzy.

Chorwacki kemping Solaris jest częścią ośrodka wypoczynkowego z hotelami i portem. Goście kempingowi mogą korzystać ze wszystkich udogodnień, a jest ich bardzo dużo: m.in. baseny, restauracje i luksusowe centrum odnowy biologicznej.

Kemping położony jest 6 km od Sibenika i katedry św Jakuba, która została wpisana na listę UNESCO. Jest idealnym punktem wyjścia do zwiedzania najpiękniejszych parków przyrodniczych Europy: Krka i jego niezwykłych wodospadów (20 km) i archipelagu Kornati, utworzonego przez około 150 wysp otoczonych przez morze.

Do lotniska w Zadarze jest około 70 km.

Camping Miran

obszar: Zadar
miejscowość:
Pirovac
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2015-04-10 - 2015-10-04

Zadar

Żwirowa plaża, krystalicznie czysta woda, wspaniała przyroda i rodzinna atmosfera zapewnią niezapomniane wakacje.

Camping Zaton Holiday Resort

obszar: Zadar
miejscowość:
Nin
zakwaterowanie:
Shelbox - Quarzo,
Sun Roller - Evasion Dalmacija,
Shelbox - Tavolara,
SunRoller - Living

otwarty:
2015-04-25 - 2015-09-26

Zadar

Wakacyjna wioska Zaton jest bardzo nowoczesnym 4-gwiazdkokowym kempingiem, idealnym dla całej rodziny, z bogatym programem rozrywkowym i sportowym. Położony wśród zielonego lasu piniowego, na obszarze około 100ha posiada prywatną, piaszczysto-żwirową plażę.

Bezpośrednio z kempingu jest możliwość rezerwacji wielu wycieczek, m.in. do Zadaru, przez wieki stolicy Dalmacji, dziś głównego ośrodka z bogatym dziedzictwem kulturowym, jest około 15km, do królewskiego miasta Nin niecałe 2km. Można także zwiedzić wyspy Kornati oraz Plitvickich Jezior, gdzie błękit jezior i zapach przyrody tworzą niesamowite naturalne oazy. Wycieczka łodzią ze szklanym dnem, pozwoli odkryć wszystkie tajemnice pięknego Adriatyku.

Istria

Camping Bijela Uvala

obszar: Poreč
miejscowość:
Porec
zakwaterowanie:
Happy COMFORT,
Happy PREMIUM

otwarty:
2015-05-15 - 2015-09-30

Poreč

Kemping Bijela Uvala, jeden z najpiękniejszych kempingów na półwyspie Istria, nieopodal miasta Poreč, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z najpiękniejszych zatok ze żwirkową plażą i krystalicznie czystą wodą. Jest to jeden z nielicznych kempingów w Chorwacji z dwoma basenami.

Kemping wyróżnia się dobrze utrzymanym, ekologicznie odpowiedzialnym terenem z typową, śródziemnomorską roślinnością, zapewniającą przyjemny cień. Plaża otrzymała Błękitną Flagę, która jest znanym na całym świecie potwierdzeniem dbałości o środowisko.

Camping Lanternacamp

obszar: Poreč
miejscowość:
Porec
zakwaterowanie:
Happy COMFORT,
Happy PREMIUM

otwarty:
2015-05-23 - 2015-09-27

Poreč

Kemping Lanternacamp to jeden z największych kempingów w Chorwacji, usytuowany jest w północnej części półwyspu Lanterna, pomiędzy starożytnym miastem Porec a malowniczą wioską Novigrad. Kemping zanurzony pośród drzew, posiada dostęp do kamienistej plaży o długości ponad 1,5 km. Przepiękny widok na zatokę morską oraz wypoczynek wśród drzew, gwarantują niezapomniane chorwackie wakacje.

W okolicy kempingu znajduje się znany na całym świecie kompleks krasowych jaskiń Postumia, w tym fenomen istryjskiego krasu - pionowa jaskinia Baredine o głębokości 132 metrów, wraz z zespołem podziemnych jezior oraz przepięknymi stalaktytami oraz stalagmitami.

Camping Bi Village

obszar: Pula
miejscowość:
Pula
zakwaterowanie:
Happy STANDARD
otwarty:
2015-04-03 - 2015-10-04

Pula

Kemping Bi Village położony jest na skraju półwyspu Istria. W pobliżu znajduje się malownicze miasto Pula znane przede wszystkim z zabytków z okresu panowania cesarstwa rzymskiego, w tym przepięknego amfiteatru.

Bi Village to kemping o wysokim standardzie z ogromną ilością atrakcji, jego granice wyznacza prawie 800 metrowa plaża przepięknego wybrzeża chorwackiego. W niedalekiej odległości znajduje się również niewielka przystań oraz rezerwat przyrody, wyspa Brioni.

Camping Brioni

obszar: Pula
miejscowość:
Puntižela
zakwaterowanie:
Sole
otwarty:
2015-03-28 - 2015-10-04

Pula

Kemping Brioni położony naprzeciwko wysp Brijuni oferuje przepiekny widok na morze. Idealny dla osób szukających zarówno wypoczynku jak i chcących poznać bliżej piękno Puli i Wysp Brijuni.

Kemping znajduje się zaledwie 8 km od centrum Puli, potocznie zwanej istryjskim Rzymem, ze względu na liczne zabytki z czasów rzymskich, takie jak na przykład koloseum.

Warte odwiedzenia są również wyspy Brijuni, na które możemy popłynąć promem z Fazana. Archipelag Brijuni składa się z 14 wysp i stanowi unikalny w Europie park narodowy z bogactwem niemal siedmiuset gatunków występujących tutaj roślin. Za panowania Tity wyspy były wyłączone z ruchu turystycznego, dziś można zwiedzać letnią rezydencję prezydenta - Białą Willę - gdzie podczas zimnej wojny gościli najwięksi przywódcy ówczesnego świata. Najchętniej odwiedzaną wyspą Archipelagu jest natomiast Veliki Brijuni - znajduje się tam rzymski zamek, starożytne świątynie Venus i Neptuna, wczesnochrześcijańskie kościoły oraz największa atrakcja Archipelagu - nieogrodzony ogród zoologiczny ufundowany przez marszałka Tito, w którym możemy spotkać wiele gatunków zwierząt. Po wyspie możemy poruszać się tylko specjalną turystyczną kolejką, która wiedzie nas po najciekawszych i najbardziej urokliwych zakątkach wyspy.

Najbardziej wysuniętym na południe punktem Istrii jest Kamenjak, gdzie znajduje się wyjątkowy rezerwat przyrody - półwysep pokryty licznymi miniaturowymi kamienistymi plażami i spektakularnymi klifami.

Camping Indije

obszar: Pula
miejscowość:
Banjole
zakwaterowanie:
Sole
otwarty:
2015-04-23 - 2015-09-20

Pula

Kemping Indije położony jest bezpośrednio nad Morzem Adriatyckim w pobliżu rybackiej wioski Banjole, w południowej części półwyspu Istria, zaledwie 7 km od Puli.

Zanurzony w cieniu lasu piniowego oferuje wspaniały widok na morze oraz przytulną atmosferę. Dzięki swojemu położeniu kemping jest idealny dla osób lubiących spacery i wypoczynek na łonie przyrody.

Prawie cały kemping otoczony jest przez morze, dzięki czemu goście mogą korzystać z licznych plaż żwirowych i skalistych, wliczając w to małą zatoczkę ze żwirową plażą idealną dla dzieci. Część plaż wyposażona jest w prysznice.

Camping Porton Biondi

obszar: Rovinj
miejscowość:
Rovinj
zakwaterowanie:
Sole
otwarty:
2015-03-28 - 2015-10-18

Rovinj

Z widokiem na zatokę Rovinj i zanurzony w bujnym lesie kemping Porton Biondi położony jest zaledwie kilka kroków od plaży. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie wypoczynek na łonie przyrody.

Kemping znajduje się w odległości kilometrowego spaceru od centrum Rovinj, jednego z najbardziej romantycznych miast Chorwacji, z historycznym centrum, charakterystycznymi domami z epoki renesansu i baroku. Pula, zwana potocznie istryjskim Rzymem, ze względu na liczne zabytki z czasów rzymskich, znajduje się w odległości 42 km od kempingu.

Z Rovinj wybrać można się na wycieczkę do Jaskini Romualda w południowej części Kanału Limskiego albo do kamieniołomu Cave di Monfiorenzo - swego rodzaju geologicznego "zabytku przyrody".

Camping Park Umag

obszar: Umag
miejscowość:
Umag
zakwaterowanie:
Happy STANDARD
otwarty:
2015-03-28 - 2015-10-04

Umag

Kemping Park Umag to prawdziwa perła wybrzeża Adriatyku. Zanurzony pośród roślinności śródziemnomorskiej, posiada przepiękna plażę i bezpośredni dostęp do morza na długości 3 km. Park Umag to idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek, to jeden z najpiękniejszych kempingów na półwyspie Istria.

Kvarner

Camping Klenovica

obszar: Rijeka
miejscowość:
Klenovica
zakwaterowanie:
Aqua
otwarty:
2015-05-01 - 2015-09-30

Kemping w małej wiosce Klenovica, naprzeciwko wyspy Krk. Usytuowany jest na tarasie, więc z każdego miejsca można cieszyć się wspaniałym widokiem na morze. Idealne miejsce na spokojne wakacje dla całej rodziny.

Apartamenty, mieszkania,
domy wakacyjne

w Chorwacji
wyszukaj apartamenty i domy wakacyjne
 
przejdź na początek strony

 

przejdź na początek strony